Množstvo ľudí nemá čas stráviť aplikovaním perfektne vyzerajúceho make-upu celé hodiny, aby vyzerali perfektne. Navyše typy, ktoré nezaberú veľa času a sú jednoduché, aj tak fungujú najlepšie.

  1. Správne identifikujte vašu pleť

Naozaj to nemusí byť také zložité, ako sa na prvý pohľad zdá. Väčšinou sa robia chyby pri výbere správneho odtieňa pleti, následnou aplikáciou nesprávnej farby make-upu tak vaša pleť vyzerá horšie.
– vyriešiť tento problém môže správny korektor. V prípade, že máte pleť so sklonom k začervenaniu, vyberte si korektor so žltkastým podtónom, ktorý zamaskuje začervenanie pleti. Je treba však opomenúť, že sa jedná len o jemný odtieň žltej farby v korektori. Je vhodné pri nanášaní korektora použiť štetec.

  1. Pridajte viac objemu vašim vlasom

Ak zápasíte s problémom, že vaše vlasy vyzerajú príliš málo objemné a že sú doslova ploché, tu je niekoľko typov, čo s tým. Veľmi účinné je použiť chladnejší vzduch a vyfúkať si vlasy „dole hlavou“. To vašim vlasom zaručene dodá objem. Fúkajte tento nie horúci vzduch po celých vlasoch v rôznych smeroch. Vzduch sa akoby zachytí medzi vlasy a pridá im objem, ktorý potrebujete.
– nie je to typ, ktorý by bol nejakou zvláštnou novinkou, no práve pri toľkom množstve výrobkov, ktoré sú dostupné na trhu, tie klasické triky ostávajú akoby pozabudnuté. Prinavracanie biospôsobov starostlivosti je čoraz viac v kurze a navyše nemusíte použiť celú plejádu chemikálii, aby ste zvýraznili objem svojich vlasov.

  1. Použite lesk na zvýraznenie

Jednou dôležitou časťou vášho make-upu by mal byť perlový lesk na pery. Dodá vaším perám žiarivý odlesk. Jemné množstvo lesku môžete však použiť aj na zvýraznenie vašich lícnych kostí a obočia. Perfektne to odrazí svetlo a pekne zvýrazní črty vašej tváre a zaberie len chvíľku času. Tu je však dôležité podotknúť, že farba lesku musí byť perlovo biela, pretože ostatné odtiene by mohli pokaziť celkový vzhľad.

  1. Mať perfektné nohy

Holenie nôh zaberá v sprche naozaj dosť času. Čo ak by ste mohli tento rituál urýchliť? Existuje rýchlejšia možnosť, a to aplikácia detského oleja pred tým ako použijete žiletku.
– je to zaručení spôsob ako zjemniť chĺpky a tiež vyhnúť sa možnému podráždeniu počas holenia. Vaše nohy získajú saténovú hebkosť.

  1. Svieža manikúra

Ak sa pozriete na vaše nechty a pripadajú vám trocha unavené, je potrebné to napraviť. Skvelým typom je použiť napríklad priesvitného lesu na nechty. Dodá im to nie len krásny lesk, ale vrstvou laku zabezpečíte ich lepšiu odolnosť voči ich lámaniu a poškodzovaniu. Takáto vrstva vás ochráni aj pred poškodzovaním nechtového lôžka pri bežných denných činnostiach. Musíme však podotknúť, že niekedy je menej viac. Čistá, priesvitná vrstva laku vám nielen ušetrí čas, ale ušetríte aj vo vašej peňaženke.

Spomenuli sme vám päť rýchlych a jednoduchých typov, ktoré môžete odteraz aplikovať pri vašich každodenných skrášľovacích rituáloch. Nemôžeme tvrdiť, že to je to jediné, čo musíte urobiť preto, aby ste vyzerali očarujúco. Každopádne sú to triky, ktorý vám pomôžu netráviť skrášľovaním príliš veľa času, avšak s rovnako dobrým výsledkom. Dôkladná starostlivosť o vaše nechty, nohy, vlasy a make-up môže naozaj ušetriť čas na prípravy. Vyskúšajte ich a samy zistíte, koľko času ste dokázali ušetriť.

Categories: Beauty

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *