Ak túžite po pleti svojich snov, potom je tento článok napísaný práve pre vás. Týchto sedem produktov, ktoré sú popísané nižšie vám nielen pomôžu zlepšiť celkovú kondíciu pleti, ale vyčaria vám pleť vašich snov.

  1. Hydratačná maska

Naozaj závažným problémom  je, ak je vaša pleť suchá. Práve tomuto problému môžete predísť ak budete používať hydratačné masky. Ideálne je, ak zvolíte takú masku, ktorej obsah je obohatený o zložky proteínov a amino-kyselín. Môžete si tak byť istý, že takáto maska vám pomôže dosiahnuť najlepší možný výsledok a doplní vašu pleť o potrebné minerály, ktoré jej chýbajú.

  1. Na vytláčanie vyrážok

Akné je problém, ktorý potrápil v živote snáď každého. Ak akné prepukne vo väčšej miere, vaša pleť potom nevyzerá veľmi vábivo. Avšak, existuje produkt, ktorý kombinuje liečbu, ktorá je založená na koncentrovanej salicylovej kyseline v kombinácii s teplom, ničí baktérie, ktoré vo veľkej miere spôsobujú aknóznu pleť. Znie to vábivo? Takého ošetrovanie  vzniknutých vyrážok zabezpečí najmä to, aby sa nové miesta s akné neobjavovali znova a znova.

  1. Sťahovač pórov

Neexistuje nič horšie ako mať pleť s veľkými otvorenými pórmi. V takomto prípade pleť vyzerá šedo a nevýrazne aj napriek tomu, ak sa o ňu staráme. Ďalší problém, ktorý zväčšené póry spôsobujú je, že baktérie majú väčšiu šancu sa dostať k pleti. Veľkým pomocníkom v tomto smere je takzvaný primer, ktorého hlavným účinkom je sťahovanie pórov.

  1. Priehľadný hladký púder

Ak ste zvyknutý používať veľké množstvo základne vrstvy make-upu aby ste tak zjednotili tón vašej pleti, prestaňte s tým. Ak budete používať priehľadný, hladký, práškový púder, môžete tak zredukovať množstvo základnej vrstvy vášho make-upu. Ako na to ? Použite len základnú bázu a na ňu aplikujte priesvitný púder. Vďaka mikročiastočkám, púder vyplní malé nedokonalosti a pomôže vám zjednotiť tón vašej pleti.

  1. Zmatňovač

Ak máte prirodzene mastnejšiu pleť, hľadíte skôr po prípravkoch, ktoré sú zamerané na zmatnenie pleti. Zmatňovať pleť môžete prostredníctvom zmatňovača. Je omnoho lepšie použiť prípravok, ktorý vašu pleť zmatní, ako nanášať nové a nové vrstvy púdru, aby ste zakryli mastnejšiu pleť. Princíp využitia tohto produktu spočíva v tom, že redukuje prirodzenú mastnotu pleti bez toho, aby zotieral alebo akokoľvek poškodzoval vrstvu make-upu. Väčšinou ho nájdete vo forme papierikov na pleť.

  1. Rozjasňujúci peeling

Máte pocit, že vaša pleť je príliš fádna, neobávajte sa. Cesta k ako sa vyhnúť takejto pleti je použitie rozjasňujúceho peelingu. Takýto peeling môže kompletne rozžiariť a omladiť vašu pokožku. V podstate, jedná sa o peeling, ktorý môžete používať na dennej báze. Takýto produkt v sebe musí obsahovať dostatočné množstvo antioxidantov a látok, ktoré podporujú kolagén v pleti, po ktorom vaša pleť doslova prahne.

  1. Kruhy pod očami

Nie je nič horšie ako mať tmavé kruhy okolo celých očí. Chcete aby vaša pleť vyzerala staršie a unavenejšie ako v skutočnosti je? Jedná sa však o problém, s ktorým sa stretol aspoň raz za život každý z nás. Skúste nájsť produkt, ktorý by obsahoval čiastočky zo sľudy. Tento minerál, zabezpečí hydratáciu, napnutie pleti a zníži intenzitu tmavých kruhov pod očami.

Categories: Beauty

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *